Logo TOMPET     Osobní odběr v Pardubicích (zdarma) 

Osobní odběr je možný na našem výdejním místě po telefonické dohodě. Rádi Vám zboží vydáme na adrese:

TOMPET.CZ s.r.o.

Na Staré poště 2880

Pardubice 530 09

tel. 775 986 101


 Zaslání dopravní společností GLS - ZDARMA od 2.500,- Kč a do 30 kg

Přepravní společnost DPD je balíkový přepravce doručující obvykle do 24 h od předání zásilky do přepravy. V den doručení Vás bude kontaktovat doručující řidič ohledně přesnějšího času dodání Vaší zásilky, které bude v rozpětí jedné hodiny, a to nejpozději dvě hodiny před samotným doručením.


     Osobní odběr Zásilkovna - 1460 výdejních míst v ČR (od 90,- Kč vč. DPH)

Objednané produkty jsou dopraveny na vybrané výdejní místo sítě Zásilkovna. Standardní dodání do 1 pracovního dne. V okamžiku expedice zásilky jsou vám na email doručeny informace o odeslání a bude vám zasláno číslo zásilky. Kde se vaše zásilka nachází, si pak můžete ověřit online zde.

Lze použít pouze pro zásilky do 10 kg.

Po doručení na výdejní místo budete informování SMS a emailem o možnosti vyzvednutí. Bude vám zasláno heslo pro vyzvednutí.

Zásilka bude na výdejním místě k vyzvednutí 7 kalendářních dnů.


    Nadrozměrné zásilky nad 30 kg nebo délka nad 2 m (300,- Kč vč. DPH)

Pro nadrozměrné zásilky využíváme služeb osvědčených dopravců jako jsou DHL, PPL, Geis, Česká pošta. Dopravce je vždy zvolen po telefonické konzultaci se zákazníkem. Zákazník se dozví cenu, termín dodání, způsob složení zásilky ještě před odesláním zboží.


Dopravné na SLOVENSKO

Cena bude stanovena individuálně dle povahy zboží. Cenu můžete konzultovat na tel. 775 986 101 nebo emailu: obchod@tompet.cz.

Scroll