AL-KO

AL-KO

Společnost AL‑KO KOBER SE byla založena v roce 1931 Aloisem Koberem jako malé zámečnictví v bavorsko-švábském Großkötzu u Günzburgu a díky více než 45 pobočkám a přibližně 4000 zaměstnancům na celém světě patří k vedoucím poskytovatelům v oblastech techniky motorových vozidel, zahradních přístrojů a vzduchotechniky

alfapumpy

alfapumpy

Čerpadla a domácí vodárny ALFAPUMPY jsou vyrobeny s použitím nejnovějších technologií jako jsou tepelné ochrany motoru, keramické ucpávky, měděná vinutí motorů a další kvalitní materiály. Všechna naše ponorná čerpadla jsou vyráběna a testována s maximální pečlivostí a mají zajištěn kvalitní záruční a dlouhodobý pozáruční servis.

AQUAPRESS

AQUAPRESS

Tradiční italský výrobce tlakových nádob. Naše společnost spolupracuje s tímto výrobcem.

Bahco

Bahco

V roce 1886 se zrodila naše značka z kovu. Dodnes je stále symbolem kvality. Objev historii, která je cítit z každého výrobku značky Bahco.

BGS

BGS

Od svého založení v roce 1970 je značka BGS, dostupná v Německu a více než 80 zemích v celém světě, známá svou vynikající kvalitou a novátorstvím.

Bosch Professional

Bosch Professional

Společnost Bosch je v České republice známa především jako výrobce domácích spotřebičů. Její záběr je ale mnohem širší. Je také vedoucím světovým dodavatelem pro automobilový průmysl, nabízí široké spektrum průmyslových technologií, elektrických přístrojů, či bezpečnostních řešení.

DeWALT

DeWALT

Po více než 80 let si firma DEWALT vytváří reputaci v oblasti navrhování, konsturukce a výroby průmyslových zařízení. V roce 1923 vynalezl Raymond DEWALT pilu s radiálním ramenem, která po celá desetiletí představovala standart kvality a životnosti.

Většina řemeslníků si značku DeWALT oblíbila pro její nepochybné přednosti: přesnost, síla, spolehlivost a bezpečnost. Tyto pojmy se staly obchodními značkami jména DeWALT. Žlutočerná kombinace barev je obchodní značkou elektrického nářadí a příslušenství DeWALT.

EASYPUMP

EASYPUMP

Značka EASYPUMP patřící do skupiny DWT Group zahrnuje moderní a inovativní výrobky pro domácnost - domácí vodárny, ponorná čerpadla, samonasávací čerpadla a řadu dalších.

euroPUMPS

euroPUMPS

Výrobky jsou vyráběny s důrazem na vysokou efektivitu, kvalitní zpracování a velmi příznivým poměrem ceny/výkon v čínském závodě, který dodává komponenty i celé výrobky pro řadu renomovaných značek. Provádíme samozřejmě i záruční a pozáruční servis. Značka EUROPUMPS je synonymem pro čerpadla a příslušenství vysoké kvality za rozumné peníze.

Güde

Güde

Společnost GÜDE GmbH & Co. KG, přední německý producent strojů, nářadí a techniky stejnojmenné značky, byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice.

Honiton

Honiton

HONITON byl založen v roce 1979 a v současné chvíli je lídrem mezi světovými výrobci ručního nářadí. Specializuje se na výrobu klíčů, sad hlavic a ostatního ručního nářadí. V roce 2004 vyvinula a nechala si patentovat výrobní řadu „HONIDRIVER“, která obsahuje utahovací hlavice, očkoploché a ráčnové klíče. Každý výrobek je certifikován DIN kódem a získal si uznání po celém světě.

Kärcher

Kärcher

Firma je dnes celosvětovým specialistou na čištění, který poskytne pro každý problém v oblasti čištění odpovídající řešení. Kärcher se specializuje na prodej, vývoj a výrobu čisticí techniky pro soukromé, živnostenské a průmyslové používání.

LEO

LEO

LOCH

LOCH

Výroba a kompletace ochranných a pracovních pomůcek.

Lumag

Lumag

O společnosti Lumag CZ s.r.o. Společnost LUMAG CZ s.r.o. sídlící v Českých Budějovicích je dceřinou společností německé firmy LUMAG GmbH, která se specializuje na produkci a prodej štípačů dřeva, řezaček dlažeb a kamene, hutnící a stevební techniky. Součástí naší společnosti je rozsáhlý sklad, kde je většinu našeho sortimentu připravena k okamžitému odběru. Pro objednávky disponujeme poměrně velkou stálou zásobou zboží, a to ať již v ČR, tak v Německu. Všechny nabízené produkty jsou úspěšně prodávány v mnohatisícových množstvích na evropském trhu.

Makita

Makita

Makita Česká republika byla založena v roce 1995 a pomocí husté sítě specializovaných obchodníků nabízí celý sortiment ručního nářadí a zajišťuje kompletní a prvotřídní servis

Metabo

Metabo

Metabo je důležitým a rozvíjejícím se výrobcem elektrického nářadí. Velká důvěra, kterou řemeslníci Metabu dávají, vychází z jistoty, že Metabo je vyrobené v Německu. Mohou si být jisti, že Metabo není levnou značkou. A že kvalitně vzdělaní pracovníci jsou zárukou pro jejich velké nároky na kvalitu. Vědí také, že každý detail je vyzkoušen a ověřen. Jen takto mohou mít naši zákazníci na celém světě jistotu, že jejich práce, výkon a vědomosti najdou tu nejlepší podporu. Aby to takto zůstalo, je i nadále 90% všech Metabo strojů navrhováno, vyzkoušeno a vyrobeno v Německu. A tím i v kontaktu se světově uznávanou a vyhledávanou špičkovou technologií a intenzivním partnerstvím s německou střední vrstvou a řemeslníky. Toto všechno slouží spolehlivosti a dlouhé životnosti Metabo strojů, tak jak Vám slibuje „Made in Germany“.

Milwaukee

Milwaukee

Od roku 1924 stavěla Milwaukee Electric Tool Corporation na tradici výroby a prodeje Heavy-Duty elektrického nářadí určeného profesionálním koncovým uživatelům. Tato tradice je hnací silou společnosti, nyní i v budoucnosti.

NUIAR

NUIAR

NU AIR představuje v současnosti mezinárodní společnost s nejmasovější výrobou pístových  kompresorů na světě. Nová, před několika lety neznámá značka, se etabluje svoji dynamikou a technologickými inovacemi, know-how a kreativitou při nárocích na vysokou kvalitu produkce. Dokladem je mezinárodní certifikace kvality ISO 9001:2000 a TÜV SÜD pro evropskou i asijskou část výrobní základny. Výrobní produkce směřuje na všechny kontinenty, nejsilněji je zastoupena v nabídce distribučních společností v Evropě, Asii a severní Americe.

pumpa

pumpa

Společnost PUMPA spol. s r.o. byla založena v Brně v únoru roku 1991. Ještě téhož roku byla na Úřadu průmyslového vlastnictví přihlášena k registraci ochranná známka PUMPA. Z toho vyplývá, že jsme v roce 2019 na trhu 28 let.

QBrick System

QBrick System

Systém Qbrick je základem pro efektivitu. Zavádí harmonii a pořádek do každodenních činností, abyste mohli pracovat rychleji, efektivněji a pohodlněji. Systém Qbrick znamená práci pod dohledem.

TROTEC

TROTEC

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Wera

Wera

Společnost WERA je jedním z mezinárodních špičkových výrobců šroubovacího nářadí. Ústředí WERA se nachází v Německu, konkrétně ve Wuppertalu. WERA vyvíjí a vyrábí šroubovací nářadí schopné splnit i nároky profesionálů.

Scroll