Logo TOMPET     Osobní odběr v Pardubicích (zdarma) 

Jelikož pro Vás připravujeme kamennou pobočku v Pardubicích, je možný osobní odběr po telefonické dohodě. Rádi Vám zboží vydáme na adrese:

TOMPET.CZ s.r.o.

Čacké 1724

Pardubice 530 02

tel. 775 986 101     Osobní odběr Zásilkovna - 1460 výdejních míst v ČR - ZDARMA od 2.500,- Kč

Objednané produkty jsou dopraveny na vybrané výdejní místo sítě Zásilkovna. Standardní dodání do 1 pracovního dne. V okamžiku expedice zásilky jsou vám na email doručeny informace o odeslání a bude vám zasláno číslo zásilky. Kde se vaše zásilka nachází, si pak můžete ověřit online zde.

Lze použít pouze pro zásilky do 10 kg.

Po doručení na výdejní místo budete informování SMS a emailem o možnosti vyzvednutí. Bude vám zasláno heslo pro vyzvednutí.

Zásilka bude na výdejním místě k vyzvednutí 7 kalendářních dnů.    Zaslání zboží Českou poštou - ZDARMA od 2.500,- Kč

Zboží Vám zašleme prostřednictvím České pošty na fakturační, případně doručovací adresu, je-li tato adresa zadána v objednávce. O odeslání zboží je zákazník informován prostřednictvím emailu, kde bude uveden kontakt na Českou poštu a číslo balíku, které bylo zásilce přiděleno. Doručení proběhne v pracovní dny, v době obvyklé pracovní doby.Logo Geis    Zaslání dopravní společností Geis 

Přepravní společnost Geis je balíkový přepravce doručující obvykle do 24 h od předání zásilky do přepravy. Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení Vašeho zboží.

V den doručení Vás bude kontaktovat doručující řidič ohledně přesnějšího času dodání Vaší zásilky, které bude v rozpětí jedné hodiny, a to nejpozději dvě hodiny před samotným doručením.


    Nadrozměrné zásilky (nad 30 kg nebo délka nad 2 m)

Pro nadrozměrné zásilky využíváme služeb osvědčených dopravců jako jsou DHL, PPL, Geis, Česká pošta. Dopravce je vždy zvolen po telefonické konzultaci se zákazníkem. Zákazník se dozví cenu, termín dodání, způsob složení zásilky ještě před odesláním zboží.


Dopravné na SLOVENSKO

Cena bude stanovena individuálně dle povahy zboží. Cenu můžete konzultovat na tel. 775 986 101 nebo emailu: obchod@tompet.cz.

Scroll